Stará
Veleslavínova 3
Veleslavínova 4

ul. Veleslavínova

Ve Veleslavínově ulici provozujeme dvě třídy ve dvou menších historických vilkách. Každá z budov má vlastní hřiště vybavené herními prvky a pískovištěm. Třídy jsou věkově smíšené (3-6 let) a navštěvují je i děti plnící povinnou předškolní docházku. Co dalšího Vám může docházka do Veleslavínovy ulice nabídnout?

• klidné prostředí a menší kolektiv dětí
  • nově zrekonstruovaná hřiště u každé z budov
  • infrasauna, pravidelná docházka do solné jeskyně a na dopravní hřiště v Bělehradské ulici
  • nadstandardní aktivity nad rámec vzdělávacího programu (tenis, kroužek AJ, bruslení, návštěva kulturních a sportovních akcí, spolupráce se ZŠ, spolupráce s Rodinným centrem Slunečník, spolupráce s knihovnou)
  • pravidelné akce pro rodiče s dětmi (tematické dílny, zahradní slavnost, besídka atd.)
  • možnost účasti na ŠvP
  • provozní doba 7:00–16:00

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.