Stará
Veleslavínova 3
Veleslavínova 4

O školce

Věříme, že kvalitní předškolní vzdělávání je investice, která děti ovlivní na cestě životem a snažíme se dělat maximum pro to, aby u nás děti byly šťastné a rodiče spokojení.

Tradice Soukromé mateřské školy sahá až do devadesátých let minulého století, kdy vznikla v historické vile v Bělehradské ulici. V současné době provozujeme 10 tříd ve 4 budovách v širším centru Ústí nad Labem. Jednotlivé budovy disponují vlastním hřištěm a saunou, mají však také svá specifika. Děti tak mohou využívat například nově vybudovaná dopravní hřiště na školních zahradách, mlhoviště a solnou jeskyni v hlavní budově. Více se o jednotlivých budovách a třídách dozvíte zde.

Vedle kvalitního vzdělávacího programu nabízíme spoustu nadstandardních aktivit, které děti rozvíjí a hlavně baví. Vybrat si mohou z tenisu, bruslení, pohybového kroužku Se sokolem do života, cheerleadingu, hudebního a výtvarného kroužku, angličtiny atd. Samozřejmostí je spolupráce s dalšími institucemi jako, jsou základní školy, knihovna, Rodinné centrum Slunečník, Dům dětí a mládeže a další. Pravidelně také navštěvujeme kulturní a vzdělávací akce, jezdíme na výlety (např. na farmy, do divadel, planetárií, botanických a zoologických zahrad atd.)  a do školky v přírodě. Pořádáme pravidelné tematické akce pro děti a rodiče.

Přejeme si, aby byl pro děti přestup z rodinného prostředí do školky co nejpříjemnější a aby se k nám každý den těšily. Klademe proto velký důraz na rodinnou atmosféru, individuální přístup, podnětné a kvalitně vybavené prostředí a především kvalifikovaný, vstřícný a laskavý personál.

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.